YEREL
Giriş Tarihi : 12-05-2020 01:47   Güncelleme : 12-05-2020 01:47

“Başkan Sarı’dan Anneler Günü Mesajı”

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Anneler Günü nedeniyle mesaj yayımladı.

“Başkan Sarı’dan Anneler Günü Mesajı”

Başkan Sarı mesajında; “Şefkatin, merhametin ve fedakârlığın sembolü, her koşulda seven, koruyan, kollayan ve evlatlarına kol kanat geren annelerimizin, Anneler Gününü kutluyorum. Anne sevgisi sevgilerin en güzeli ve en yücesidir. Anne demek ilaç demek, anne demek iyilik, doğruluk ve güzellik demektir. Canlarından can katarak varlığımızın kaynağı olan, dünyamızı zenginleştiren annelerimiz, ilk öğretmenimiz ve hayat boyu yol göstericimizdir.

Bizler, cennetin annelerin ayakları altında olduğuna inanan, anneleri baş tacı kabul eden, anneye hürmeti esas alan, anneliği dünyanın en müstesna mertebesi olarak gören bir kültür ve geleneğin temsilcileriyiz. Türlü fedakârlıklara ve zorluklara sabırla göğüs gererek, tüm benliğini ortaya koyan annelerimize ne kadar hizmet edilse azdır.

Anneler Günü’nün, annelerimizin değerini daha iyi anlamamıza vesile olacağı inancıyla, tüm annelerimizin, Anneler Günü’nü kutluyor, ahirete irtihal etmiş tüm annelerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Karasu Belediyesi Basın Şefliği