YEREL
Giriş Tarihi : 02-06-2020 23:42   Güncelleme : 02-06-2020 23:47

“Yaz Sezonu İçin Protokol Bir Araya Geldi”

Karasu Kaymakamı Aziz Mercan önderliğinde, Belediye Başkanı İshak Sarı, İlçe Emniyet Müdürü Uğur Duman, İlçe Jandarma Komutanı J.Bnb.Ahmet Tevfik Altunel ve Belediye Başkan Yardımcıları Korona Virüs ile yapılacak çalışmalar ve Yaz Sezonu için alınacak önlemleri görüşmek için bir araya geldiler.

“Yaz Sezonu İçin Protokol Bir Araya Geldi”

“Herkese Büyük Görev”

Düzenlenen toplantının hayırlı olmasını dileyen Karasu Kaymakamı Aziz Mercan; “Ülkemiz genelinde önemli bir süreci başarılı önlemlerle geride bırakıyoruz. 1 Haziran itibari ile kontrollü sosyal hayata geçiyoruz. Tabi ki almamız gereken önlemlerimiz devam ediyor. Rehavete kapılmadan önlemlerimizi almalıyız. Önlemlerin alınmasında tüm kurumlarımıza büyük işler düşüyor. Belediyemiz, İlçe Emniyet Müdürlüğümüz ve İlçe Jandarma Komutanlığımız olmak üzere tüm kurumlarımıza büyük görev düşüyor. Özellikle içinde bulunduğumuz yaz sezonunda daha dikkatli olunması gerektiğini düşünüyorum. Toplantımızın ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Toplantıda, yaz sezonunda artacak ilçe nüfusu nedeniyle sezon boyunca olumsuzlukların yaşanmaması için alınması gereken tedbirler üzerinde konuşuldu. 

Belediye Başkanı İshak Sarı ise; “Pazartesi günü itibariyle genel çalışmalarımızla birlikte sahil bölgemizde de önemli çalışmaları başlattık. Yaz sezonu için üzerimize düşen tüm çalışmaları imkânlarımız ölçüsünde yerine getireceğiz. Güzel ve sorunsuz bir yaz tatili sezonunu ilçe halkımız ve misafirlerimize sunabilmek için elimizdeki imkânları sonuna kadar kullanacağız” dedi.