GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-06-2020 23:54   Güncelleme : 09-06-2020 00:17

Ölüm yolunda yine kaza

Bugüne kadar çok sayıda kazanın meydana geldiği ve “Ölüm Yolu” olarak anılan Karasu – Yenimahalle yolu üzerinde meydana gelen kazada dört kişi çeşitli yerlerinden yaralandı.

Ölüm yolunda yine kaza

Karasu – Yenimahalle yolu (İstanbul Caddesi) üzerinde meydana gelen trafik kazasında dört kişi yaralandı. Saat 21:00 sıralarında “Ölüm Yolu” diye tabir edilen ve buğuna kadar ölümlü, yaralanmalı çok sayıda kazanın meydana geldiği noktada bir kaza meydana geldi.

Karşılıklı istikamette seyir halindeki iki aracın kafa kafaya çarpışması sonucu kimliği henüz belirlenemeyen dört kişi yaralanırken bir kişinin durumunun ağır olduğu öğrenildi. Yaralıların arasında dört yaşında bir de çocuğun olduğu öğrenildi.

Olay yerine dört ambulans sevk edilirken, yaralılar 112 acil ekiplerince Karasu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kaza yerinde güvenlik önlemleri aldı ve trafiği kontrollü olarak verdi.

Yaz sezonunun başlamasıyla ölüm yolunda bir kaza meydana gelmesi sonucu gözler yeniden bu kritik noktaya çevrildi. Yolun bir süre önce dubalarla ayrılmasıyla kazaların önüne geçilmesi amaçlanmıştı. Vatandaş, yetkililerden bu yola acil çözüm bulunmasını istediklerini belirtti.