SPOR
Giriş Tarihi : 18-06-2020 15:22   Güncelleme : 22-06-2020 11:10

Karasuspor Sahaya İndi

Koronavirüs tedbirleri nedeniyle tüm maçlara ara verilmişti. Yeni normalleşme süreci ile birlikte liglerin başlamasına az bir zaman kala Süper Lig A Grubu lideri Karasuspor, pazartesi günü sahaya inerek idmanlarına başladı.

Karasuspor Sahaya İndi

Koronavirüs tedbirleri nedeniyle tüm maçlara ara verilmiş, yeni normalleşme süreci ile birlikte maçların da oynanması kararı alınmıştı. Bu kararın ardından Süper Lig A Grubu lideri Karasuspor, pazartesi günü Antrenör Serdar Ergelen nezaretinde idmanlarına başladı. Karasuspor’da yeni çalışma döneminde kaleci antrenörlüğünde yeni bir gelişme de yaşandı. Daha önce Karasuspor’da kaleci antrenörü olarak görev yapan Oğuz Elvan’ın yerine Kocaalispor ve Kocaali Sahilspor’da eskiden görev yapan Yasin Macuncu getirildi.

Hedefe kitlendik

18 Temmuz’da liglerin başlamasının beklenmesinin ardından açıklamada bulunan Karasuspor Başkanı Mehmet Akbaş, Play-Off maçları için umutlu olduğunu açıkladı. Başkan Akbaş, “Karasuspor’un gücü olan taraftarımızın eksikliğini önemsiyoruz. Kaliteli kadromuzla hedefimize kilitlenmiş durumdayız. Play-Off’ta başarılı olmayı ve bu başarı sonrası da BAL’a çıkmayı hedefliyoruz. Bu konuda teknik heyete ve futbolcularımıza olan güvenimizde tam” ifadelerini kullandı.