SİYASET
Giriş Tarihi : 13-07-2020 14:35   Güncelleme : 13-07-2020 14:41

Tehditlerin karşısında siper olacağız

İstanbul Fethinin en büyük sembolü olan Ayasofya Camii 86 yıl aradan sonra bağımsız ve egemen güçlü bir devlet iradesi ortaya koyarak ibadete açıldı diyenKarasu Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit açıklamalarda bulundu.

Tehditlerin karşısında siper olacağız

Evet, zincirler kırıldı. Ayasofya açıldı. Tarihi bir dönem yaşıyoruz. Geçmişte bu milletin, Ümmetin ruhuna, beynine, ayaklarına vurulan prangalar teker teker çözülüyor. Bu kör düğümden milletimiz kurtuldukça bölgeye ve dünyaya geçmişte nasıl yön verdiyse inşallah bundan sonra da insanlığın beklediği adalet huzur ve güven noktasında yön verecektir.

Nasıl ki 15 Temmuz’da merkezi dışarda olan örgütlerin müdahalelerine karşı tek vücut olup onları yerle yeksan edip ülkemizin bağımsızlığını koruduysak, bundan sonrada aynı azim ve inançla her türlü tehdittin karşısında siper olacağız diyen Yavuzyiğit açıklamasının sonunda “Bu vesile ile bizlere tekrar manevi bir fetih yaşatan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve emeği geçen herkese canı gönülden teşekkür ediyoruz” dedi.