GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-07-2020 14:48   Güncelleme : 28-07-2020 14:48

Bu sadece mekan ayrılığı

Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Yalova Vali Yardımcısı olarak görevlendirilen Karasu Kaymakamı Aziz Mercan Sakarya Kuzey gazetesine ziyarette bulunarak vedalaştı. Bu sadece mekan ayrılığı diyen Mercan, “Aslolan gönül birlikteliğidir” ifadelerini kullandı.

Bu sadece  mekan ayrılığı

Hakkınızı helal edin

Ziyarette 3 yıllık süreç içinde mevcut olanakları en verimli şekilde kullandığını belirten Mercan, "Ben Karasu'dan buruk bir memnuniyet içinde ayrılıyorum. Gönül isterdi ki bir süre daha bu güzel ilçeye hizmet yapabilseydim. Bu ana kadar devletimizin bir personeli olarak ilgili proje ve hizmetler noktasında en iyisini yapmaya çalıştım. Bu manada ilçeden huzurlu ayrılıyorum. Basın kurumu olarak sizlerle birlikte çalışmanın da memnuniyetini taşıyorum. İlkeli, tarafsız ve dürüst habercilik yönünde yaptığınız çalışmaları takdirle karşılıyorum. Ben hakkımı size helal ediyorum, siz de helal ediniz" şeklinde duygularını belirtti.

Karasu çok gelişecek

Karasu'dan ayrılmanın sadece mekan ayrılığı olduğunu ifade eden Mercan, "Aslolan gönül birlikteliğidir. Her zaman bir kardeş, bir ağabey, bir baba dostluğu ile ziyaretiniz başım üzerinedir. Sizleri misafir etmekten onur duyarım" dedi. Karasu'da gördüğü zafiyeti de dile getiren Mercan, "Karasu önümüzdeki 10 yıl içinde çok büyük gelişme gösterecek ilçelerin başında yer alacak. Sadece bu ilçenin birlikteliğe, sağlam sivil toplum yapılanmasına ihtiyacı var. Siz basın olarak ve diğer kurumlar, Karasu'nun tanıtımı noktasında güzel hizmetleri ön plana çıkarıp bu ilçenin gelişmesine önemli katkı sunabilirsiniz" dileğinde bulundu. Mercan yeni atanan Kaymakam için de iyi hizmetlere imza atacağına inandığını sözlerine ekledi.