YEREL
Giriş Tarihi : 06-02-2020 15:26   Güncelleme : 06-02-2020 15:51

“Karasu’da Terminal Çevre Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor”

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü koordinesinde,İlçe Terminali’nde yapılan çevre düzenleme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

“Karasu’da Terminal Çevre Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor”

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin ilçe terminali çevresinde başlattığı kaldırım ve çevre düzenleme çalışmaları hakkında bilgi verenBelediye Başkanı İshak Sarı; “İlçemiz genelinde birçok alanda başlattığımız çalışmalardevam ediyor. İçerisinde bulunduğumuz haftada, ilçemiz terminali genelinde çalışmalar başlattık. Terminal iç bölümünde ve çevresinde önemli hizmetleri hayata geçiriyoruz. Ayrıca mevcutta bulunan düzene otomasyon sistemini de eklemeyi planlıyoruz. Genel yapıyı göz önünde bulundurduğumuzda güzel bir düzenleme yapacağımızı söyleyebiliriz. Hava şartlarının olumlu gitmesi durumunda çalışmalarımızı hızlandırıp hizmetlerimizi bir an önce tamamlamayı planlıyoruz” dedi.

Başkan Sarı; “İlçe Terminalimizden yararlanan vatandaşlarımızın, esnaflarımızın ve şoför kardeşlerimizin konforlu şekilde hizmet alabilmeleri için başlatılan düzenleme çalışmalarında önemli aşamalar kaydedildi. Düzenleme çalışmalarını ekiplerimiz planlanan program çerçevesinde en kısa sürede tamamlayacaktırlar. Bu vesileyle hayata geçirdiğimiz çalışmaların ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Karasu Belediyesi Basın Servisi