YEREL
Giriş Tarihi : 07-02-2020 09:37   Güncelleme : 07-02-2020 09:47

En Anlamlı Okul Ziyareti

Polis Gününe özel misafir

En Anlamlı Okul Ziyareti

Karasu İlçe Emniyet Müdürü Uğur DUMAN,  Fatih Sultan Mehmed orta okulunda okuyan Down sendromlu  Tuğba GÜRBÜZ isimli öğreciye,  polis kıyafeti hediye ederek kendisini 10 Nisan polis gününe davet etti.

Sakarya'nın Karasu İlçesinde yaşayan down sendromlu öğrenciye İlçe Emniyet Müdürü Uğur Duman tarafından anlamlı bir ziyaret gerçekleştirildi.Ziyaret esnasında duygu dolu anlar yaşayan Tuğba Gürbüz en büyük hayalinin polis olmak olduğunu ifade etti.Ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, okul yöneticileri ve öğretmenleri hazır bulundu.

Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan İlçe Emniyet Müdürü Uğur Duman "Toplumda her anlamda desteğe ihtiyaç duyan herkesle devlet olarak ilgileniyoruz. Emniyet teşkilatımız da tüm birimleriyle çok hassas bir şekilde çalışıyor. Sosyal sorumluluğun gerektirdiği her alanda varız. Tabi ki kamu kurumlarımız, STK’larımız, eğitim kurumlarımızla hep beraber özel destek ihtiyacı olanların elinden tutmamız gerekir ki bu işi taşınabilir hale getirelim. Yükleri taşınamayacak halden çıkartmanın yolu onları paylaşmaktır."dedi.