SİYASET
Giriş Tarihi : 13-02-2020 11:01

STK’lar bizim için önemli’

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Ender Serbes ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor. Serbes ve ekibi dün İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Sakarya Şube Başkanı Hüsnü Gürpınar ile bir araya geldi.

STK’lar bizim için önemli’

PARTİLER DEMOKRASİDİR

İl Başkanı Ender Serbesi ağırlamaktan mutlu olduklarını belirten Başkan Gürpınar, siyasi partilerin demokrasilerde olmazsa olmazların başında geldiğini söyledi. Gürpınar, Ne kadar çoğulcu demokrasiyi içimizde barındırırsak, toplum o derece daha özgür ve geleceğe daha iyi bakan konuma gelir. Çıktığınız bu yolda sizlere başarı ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

ŞEHRE KATKI SUNUYOR

Gürpınara teşekkür eden Başkan Ender Serbes, İnşaat Mühendisleri Odası’nın Sakaryanın en aktif sivil toplum örgütlerinden biri olduğunu belirtti. Başkan Serbes, Deprem ve depreme hazırlık konularında ilimizin aydınlatılması için büyük gayret gösteren Hüsnü beye üstün gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

ONLARIN YANINDAYIZ

Gelecek Partisinin toplumun tüm görüşlerine önem verdiğini kaydeden Serbes şöyle devam etti:  Sakaryamızdaki sivil toplum örgütlerini önemsiyoruz. Zira onlar, Sakaryanın kalkınması ve gelişmesi için bu şehre değer kazandırıyor. Bu şehrin ilerlemesi için kim katkı yapıyorsa onun yanındayız ve hep yanında olacağız. Tüm fikirlerin ortak noktası, bu şehrin geleceğine yön verecektir. Gelecek Partisi Sakarya teşkilatlanması sürecinde tüm STK’ların bizden talep ve beklentilerine yönelik bir kadrolaşmayı hedefliyoruz. Şahsım ve partimiz adına başkan Gürpınara tekrar teşekkür ediyorum” dedi.