SİYASET
Giriş Tarihi : 20-02-2020 12:34

‘Gelecek Partisi Sakarya Heyeti İstanbul İl Başkanlığı açılışında bulundu’

12 Aralık’ta kurulan Gelecek Partisi bugüne kadar 32 ilde il başkanlarını atadı. Sakarya il Başkanı Ender Serbes ve beraberindeki çalışma arkadaşları 16 Şubat Pazar günü İstanbul, Küçükçekmece’de açılışı yapılan il binası açılış töreninde bulundu.

‘Gelecek Partisi Sakarya Heyeti İstanbul İl Başkanlığı açılışında bulundu’

GENEL BAŞKAN KONVOY EŞLİĞİNDE KATILDI

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlunun katılımı ile gerçekleştirdiği İstanbul il binası açılışında görkemli bir konvoyun ve topluluğun açılışa destek vermesi dikkat çekti. Törene katılan Gelecek Partisi yöneticileri ve destekçileri büyük bir heyecan yaşadı. Türkiyenin gelecek vizyonunun netleştiğini ve kadrolarının da her geçen gün çoğaldığını ifade eden Serbes ‘Bugün açılışta gördüğümüz bu heyecan dolu tablo, halkımızın Gelecek Partisi’ne olan ilgi ve desteğini net bir şekilde ortaya koymaktadır. Gelecek Partisi ilkeli, şeffaf, liyakatlı ve yapıcı siyasetin Türkiye’mize kazanımı için kuruldu.’ diye konuştu.

İL BİNASI HAZIRLIKLARI SON AŞAMADA

Sakarya il binası konusunda epey mesafe katedildiğini ifade eden Serbes Halkımızın kolay ulaşabileceği ve rahat hizmet sunabileceğimiz en uygun alternatifi seçmeye çok yaklaştık. Bundan sonraki işimiz tabelamızı asarak il yönetimimizi hızlıca oluşturmak olacaktır. Sakarya il binamızın açılışında da Genel Başkanımız Sn. Ahmet Davutoğlunu görkemli bir şekilde karşılamayı hedefliyoruz. dedi.

Sakarya heyetinde Ender Serbes’e, Ertaç Savaş, Sevilay Gönen, Faruk Albay, Ali Gürsel, Orhan Şen, Uğur Kanat, Serkan Yemişçi, Fatih Mehmet Küçük, Ramazan Çetin, Sevinç Hudutçu ve Batuhan Çakır eşlik etti.