SİYASET
Giriş Tarihi : 20-02-2020 12:36   Güncelleme : 20-02-2020 12:43

Karasu'da önemli isimlerle görüşüyoruz

GENEL BAŞKAN KONVOY EŞLİĞİNDE KATILDI Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun katılımı ile gerçekleştirdiği İstanbul il binası açılışında görkemli bir konvoyun ve topluluğun açılışa destek vermesi dikkat çekti. Törene katılan Gelecek Partisi yöneticileri ve destekçileri büyük bir heyecan yaşadı. Türkiye’nin gelecek vizyonunun netleştiğini ve kadrolarının da her geçen gün çoğaldığını ifade eden Serbes ‘Bugün açılışta gördüğümüz bu heyecan dolu tablo, halkımızın Gelecek Partisi’ne olan ilgi ve desteğini net bir şekilde ortaya koymaktadır. Gelecek Partisi ilkeli, şeffaf, liyakatlı ve yapıcı siyasetin Türkiye’mize kazanımı için kuruldu.’ diye konuştu. İL BİNASI HAZIRLIKLARI SON AŞAMADA Sakarya il binası konusunda epey mesafe katedildiğini ifade eden Serbes ‘Halkımızın kolay ulaşabileceği ve rahat hizmet sunabileceğimiz en uygun alternatifi seçmeye çok yaklaştık. Bundan sonraki işimiz tabelamızı asarak il yönetimimizi hızlıca oluşturmak olacaktır. Sakarya il binamızın açılışında da Genel Başkanımız Sn. Ahmet Davutoğlu‘nu görkemli bir şekilde karşılamayı hedefliyoruz.’ dedi. Sakarya heyetinde Ender Serbes’e, Ertaç Savaş, Sevilay Gönen, Faruk Albay, Ali Gürsel, Orhan Şen, Uğur Kanat, Serkan Yemişçi, Fatih Mehmet Küçük, Ramazan Çetin, Sevinç Hudutçu ve Batuhan Çakır eşlik etti.

Karasu'da önemli isimlerle görüşüyoruz

Genel Başkanlığı’nı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun yaptığı Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Ender Serbes, Sakarya Ticaret Borsası ve Sakarya Ziraat Odası’nı ziyaret etti. İlde gerçekleşen ziyaretler sonrası KarasuHaberleri.com , Öncü Karasu Gazetesi ve karasugundem.com’a bir açıklama yapan İl Başkanı Ender Serbes, “Partimize büyük bir ilgi var. Sahaya indiğimizde, vatandaşın beklentilerinin de olduğunu gördük. Önce il teşkilatımıza yoğunlaştığımız için, ilçelerde henüz bir çalışma yapamadık” dedi.

 

Görüşmelerimiz sürüyor

 

“Yola çıktığımız ilk günden beri bizimle yürüyen arkadaşlarımız ve ilçelerimiz var” diyerek sözlerine devam eden Serbes, “Bu ilçelerde yönetimlerimiz şekillenmeye başladı. Karasu’da da görüştüğümüz ve temas ettiğimiz isimler mevcut. Yakın zamanda bu isimlerde netlik kazanacak ve Karasu İlçe Teşkilatı Başkanı olarak belirleyeceğimiz yol arkadaşımız ile birlikte basının ve değerli Karasu halkının karşısına çıkacağız” şeklinde konuştu.

 

Maliyet astronomik düzeyde

 

“Gelecek Partisi olarak sivil toplum kuruluşları ile istişare içerisinde yürümek gibi bir arzumuz var. Sakarya’mıza, ülkemize faydası olacak her türlü düzenlemelerinde ancak bu birliktelik ve ahenk ile kazanılacağına inanıyoruz” sözlerine yer veren Başkan Ender Serbes, son yıllardaki yanlış tarım politikaları yüzündençiftçilerin tarlalarını ekemez hale geldiğini kaydetti. Serbes, Bu politikalardan elbette Sakarya çiftçisi ve üreticisi de etkileniyor. Üreticilerimizin maliyeti astronomik oranda arttı. Üreticimiz çaresizlik içinde kalıcı ve etkin tarım politikalarının yürürlüğe girmesini bekliyor. Parti olarak hedefimiz,çiftçilerimiz ile aynı masada birlikte çalışarak kalıcı yöntemler ve çözümler oluşturmak” diyerek sözlerini tamamladı.