SİYASET
Giriş Tarihi : 20-02-2020 12:54

FERİZLİ AK PARTİ İLÇE DANIŞMA MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Ferizli Belediyesi Sosyal Tesisinde gerçekleşen, Ferizli AK Parti İlçe Danışma Meclisi toplantısına Sakarya AK Parti Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti İl yönetim kurulu üyeleri, AK Parti İlçe Başkanı Muhsin Zurnacı, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Gençlik ve Kadın Kolları Başkanları, İlçe Teşkilat yönetimi, Meclis Üyeleri ile partililer katıldı.

FERİZLİ AK PARTİ İLÇE DANIŞMA MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan programda Ferizli AK Parti İlçe Başkanı Muhsin Zurnacı,Ferizli AK Parti teşkilatının faaliyetlerini video şeklinde sundu.

Toplantıda konuşan AK Parti İlçe Başkanı Muhsin Zurnacısevgi, saygı, tevazu ve görev bilincinin teşkilatta üst seviyede olduğunu, teşkilatı günün her saati açık tuttuklarını, AK Teşkilatının Ferizli ailesi olarak, Cumhurbaşkanımız, Genel başkanımız, liderimiz, mazlumların gür sesi Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde, bu kutlu hareketin bir neferi olmaktan her zaman şeref duyduklarını ifade ederek, teşekkür etti.

AK Parti İlçe Başkanı Muhsin Zurnacı’nın ardından kürsüye gelenKadın Kolları Başkanı Hüsna Koç ve Gençlik Kolları Başkanı Emrah Çetin faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Daha sonra kürsüye gelen Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, başta merkez cadde düzenleme projesi olmak üzere Ferizli’de yapılan hizmetler hakkında bilgiler verdi. Gündoğdu konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

Elazığ ve Van’da afetlerde hayatlarını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Deprem sonrasında arada köprü olmaya çalıştık. Halkımızın yardım konusunda büyük ilgisi vardı, Allah Razı olsun. Yardımlar muhataplarına teslim edildi.

“10 ayda ciddi tasarrufa gittik”

Gecemizi gündüzümüze kattık, çalışıyoruz.Belediye olarak 10 ayda ciddi tasarrufa gittik. AK Parti ailesi olarak Rabbimize hamdolsun ki Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki bu kutlu yapıda tarih yazanlarla birlikte yol yürümeyi bizlere nasip etti.

“Kademe birimi, yüzde 30 kazanç sağladı”

Benim için en önemli konulardan biriydi. Kademe birimini süratle kurduk. Araçların bakım, onarım, tamirat gibi günlük, haftalık ve aylık bakım ileihtiyaçlarıartık belediyemizcegideriliyor.Yüzde 30’a varan ciddi oranda bir kazançtasağladık.

“Sıcak asfaltçalışmaları kaldığı yerden”

Büyükşehir belediyemiz tarafındanCeylandere, Bakırlı, Akçukur, Değirmencik, Ağacık ve OsmanağaÇifliği mahallerinde, 18 km yola 20 bin 500 ton sıcak asfalt atıldı.İnşallah sıcak asfalt çalışmaları 2020 yılında da devam edecek.

“3 adet çöp kamyonu belediyenin kendi malı”

Çöp toplama hizmeti bu güne kadar hizmet alımı ile yapılıyordu.Belediye mülküne 3 adet çöp kamyonu kazandırdık. Buradan da ciddi bir tasarruf sağladık. Bu konuda büyük efor sarf eden Başkan Yardımcımız Hakan Demirbaş başta olmak üzere, emeği geçenlere teşekkür ediyorum.