SPOR
Giriş Tarihi : 21-02-2020 09:00   Güncelleme : 21-02-2020 09:19

Tecrübeli Golcü Karasuspor'da

Karasuspor, tecrübeli forvet oyuncusu Ercan Güneri ile sözleşme imzaladı. Güneri’yi resmen renklerine katan Karasuspor’da iki mevkiye daha takviye yapılacağı öğrenildi.

Tecrübeli Golcü Karasuspor'da

Karasuspor tesislerinde Perşembe günü düzenlenen ile sarı kırmızılı takım başarılı golcü Erkan Güneri ile sözleşme imzaladı.İmza töreninde Kulüp Başkanı Mehmet Akbaş,kulüp yöneticilerive teknik kadro hazır bulundu.İmza töreni sonrası sarı kırmızılı formayı giyen Güneri, "Karasu benim vatanım gibi.Burada olmaktan çok mutluyum.Şampiyonluk yolunda Karasuspor'a elimden gelenin fazlasını vereceğimden kimsenin şüphesi olmasın " dedi.

Bir eksik giderildi

Karasuspor Teknik Direktörü Serdar Ergelen, “Ercan Güneri’yi renklerimize katmaktan çok mutluyuz. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Güneri, bize hem kariyer hem de oyunculuk kimliğiyle katkı sağlayacak” ifadelerini kullandı. Aynı gün takım ile ilk antrenmanına çıkan Kulüp Yardımcı Antrenörü Akın Al için de konuşan Ergelen, “Akın Al’ın Karasuspor için bir eksiklik olduğunu başkanımıza iletmiştim. Kendisini kadromuza katmakla büyük bir eksiklik ortadan kalkmış oldu. Şampiyonluk yolunda her iki isim de bize çok şey katacak” dedi.

Akbaş, teşekkür etti

Karasu’da olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirten Yardımcı Antrenör Akın Al, “Karasu’ya hizmet etmekten gurur duyacağım. Böyle bir takımda ve bu kadroyla çalışacağım için kendimi şanslı hissediyorum. Şampiyonluk yolunda katkıda bulunacağıma güveniyorum” diye konuştu. Karasuspor Kulüp Başkanı Mehmet Akbaş ise, her iki ismi renklerine katmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi. “Ercan Güneri’yi Karasuspor’a kazandıran Karasulu işadamı Metin Demirtürk, Zeki Demirtürk ve Rahman Demirtürk’e teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini sürdürdü. İki transfer düşünülüyor Transferin gerçekleşmesinde gösterdikleri yakınlık için Karadeniz Ereğli Belediyespor Kulüp Başkanı İhsan Yazıcıoğlu ve Futbol Şube Sorumlusu Sertan Kuzu’ya da teşekkür eden Başkan Mehmet Akbaş, “Kolay bir transfer değildi. Ercan Güneri, marka değeri olan bir isim. Karasuspor’a önemli bir güç katacak” ifadelerini kullandı. Akbaş, teknik kadronun talimatları doğrultusunda iki mevkiye daha katkı sağlayabileceklerini belirterek sözlerine son verdi.

 

Kaynak:karasuhaberleri.com